NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Obraz: POSELSTVÍ VELRYBY

7. dubna 2016 v 15:49 |  Obrazy rok 2016Velryba se podobá plující knihovně. Velryba nese historii Matky Země a říká se, že ji sem umístili dávní návštěvníci ze psí hvězdy Síria. V legendách některých kmenů se říká, že se velryba přestěhovala do oceánů v době, kdy se Země pohnula a mateřská země Lemurie zmizela ve vlnách oceánu. Všechny naše petroglyfy hovoří o zemi Mu a o katastrofě, která přivedla rudou rasu do Severní Ameriky ze západu z oblasti za velkými vodami, Symboly petroglyfů hovoří o tom, jak naši předci překonávali řeky a hory, když hledali pevnou zemi v době, kdy vody ustupovaly.
Velryba viděla události, které vedly k utvoření Želvího ostrova ( Severní Ameriky) a dosud střeží záznamy a poznatky o mateřské zemi. Říká se , že až přijde oheň z nebes, země Mu opět vystoupí na povrch a přistane v jiném oceánu Matky Země. Indiánští lidé očekávají tuto událost jako příští znamení změn na Zemi. Děti Země, aby přežily, se budou muset sjednotit, , respektovat a uznávat všechny cesty a všechny rasy. Lidé milující velryby mají ve své DNA zakódováno pochopení, že frekvence zvuku mohou vynést záznamy z pamětí dávných znalostí. Obvykle jsou to jasnovidci, kteří pro sdělení používají vnitřního sluchu a nebo slyší velice nízké a velmi vysoké frekvence. Rovněž bývají psychicky vyspělí a mívají telepatické schopnosti.
Poselství medicíny obrazu nás učí používat zvuky a frekvence, které harmonizují emocionální tělo a uzdravují naše fyzické tělo. V souladu s poselstvím velryby je rozpomenout se, proč šamanský buben uzdravuje a přináší mír. Buben je tlukot vesmírného srdce a spojuje srdce všech bytostí.
Před příchodem řeči a prapůvodního jazyka se užívalo gest rukou a mnoho kmenů většinou mlčelo. Rozuměli jazyku zvuku zvířat stvořeným Velkým Duchem.
Napojte se na "záznamy" a nechte si zpívat od těch, kteří mají původní jazyk. Najděte si ten svůj. Nechť váš hlas užívá tento zvuk k uvolnění napětí nebo emocí.

Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu http://slunecnikvet-anna.blog.cz/
 


Aktuální články

Reklama