NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
2016 - plně převzít velení svého Vzestupu jako inkarnovaný Stvořitel

31. prosince 2015 v 10:17 |  Aktuální novinky


Milovaní,
od 11/11/11 (mnozí dříve) jsme navzdory minimální podpoře, začali kráčet po nové cestě, Posvátné cestě prvních Mistrovských výzev a začali dobývat externí konstrukce pomocí vnitřního Posvátného ohně. A konečně se nám letos v tak velkém měřítku podařilo dokázat, že naše touha může vytvořit nový vnitřní i vnější život navzdory tak velké přesile, že můžeme začít tvořit realitu natrvalo a změny v globálním měřítku. Expozice fotonických proudů nekompromisních energií urychlovala v tomto roce bolestivě psychiku starého paradigma. Mnoho úsilí stálo držet Světlo mezi oběma světy současně - držet Světlo pro zasvěcence, kteří chtějí vidět, co je na Druhé Straně.
Máme za sebou roky kapitulací potřebných pro dosažení Mistrovství. Vnímám obrovské množství vděčnosti a čisté Božské Lásky, které jsou nyní přítomné na naší cestě. Ohlédnutí, momenty strávené s Průvodci, Vyššími Božskými Týmy a s vámi mě přivádí k slzám.
Cítím, že rok 2016 bude rychlý, expanzivní a krásný. Očekávejme neočekávané. Už jde o skutečnou magii Stvoření. Fotony budou dál tlačit ven všechno, co není zarovnáno s Vesmírnou synchronizací, přirozeným Vesmírným řádem, s planetou a fyzickým tělem. Co není uvolněno, ničí psychiku i tělo. Nižší úrovně jsou přirozeně první, kdo spatří oslepující odraz zrcadla. Všichni jsou nyní povolání říkat svou pravdu. Kéž jasné Světlo vyzařujeme prostřednictvím našich srdcí, jako věčné Poselství Zdroje.
Pojďme měnit dál milovanou planetu - tuto realitu, dimenzi naší Božskou lidskou silou. Láska je všechno všude po celou dobu. Stěhujeme se do kompletního zjevení Stvořitele a osobní odpovědnosti. Pojďme pomáhat těm, kteří se tak obávají udělat změny a ukázat jim, že všechno jde dobře. Ukažme jim co je Světelná Inteligence, co je frekvence bezpodmínečné Lásky. Buďme dál tou Láskou, která omývá všechny směšné scénáře na planetě. V příštím roce se může stát, že někteří budou potřebovat slyšet: Nás nezajímá, kolik tyranie jste způsobili, pojďte si s námi hrát.
Pojďme cítit a zažívat nové, realizovat svou roli, své poslání a to všechno tady a teď bez Závoje. Je tak bezpečné být ve stavu Lásky. Chci vám všem poděkovat Milovaní, děkuji, děkuji, děkuji. Držím vás v srdci a miluji tak moc. Šťastný rok 2016.
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
 


Aktuální články

Reklama