NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 4.3.2015 1 AKBAL kin 183

4. března 2015 v 18:20

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Ctěte dnes svůj spánek. Spánek je čas, kdy se vaše tělo, mysl a duše regenerují, osvěžují a omlazují. Pokud tento den připadne na víkend, spěte tak dlouho, jak je to jen možné, nechte sladkým odpočinkem osvěžit celou vaši bytost. Pokud se jedná o všední den, můžete vstát dříve s úsvitem a jeho prvním nádechem, ale abyste neměli pocit další práce, ale pocit prvního polibku dne, který je plný potenciálu a příslibu. V obou případech se probudíte hluboce osvěženi.
NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení. V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny AKBAL jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří ve svůj Zdroj, může dosáhnout kosmického bohatství a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.
Lidé narození v Akbal jsou obdařeni pracovitostí, trpělivostí, dokáží tvrdě pracovat. Čím více je jejich život strukturovaný, tím více se cítí v bezpečí. Zajímají se o astrologii, matematiku, vědu, magii a tyto znalosti jim pomáhají organizovat praktické záležitosti v životě.
***
Jsem Akbal 1. Jsme velmi potěšeni, že jsme součástí vašeho Vědomí a těšíme se na den, kdy budeme opět s vámi. Dnes budeme mluvit opět o transportu. Na toto téma jsme krátce mluvili v předchozích Zprávách a rádi bychom to rozšířili. V den 180 jsme hovořili o metodách fyzického cestování, zatímco v den 182 jsme si povídali o bilokaci týkající se vaší fyzické části a duchovní části. Dnes bychom chtěli říci něco o schopnosti pohybovat se přes Portály mimo ČASOVÉ a PROSTOROVÉ omezení. Všichni máte schopnost dělat tyto věci na vědomé úrovni, i když většina z vás v současné době cestuje mezi dimenzemi během snění.
Aby bylo možné pohybovat se přes Portály, musíte začít chápat, že vše co pozorujete na vlastní oči není v podstatě skutečné. Ačkoliv se stůl a židle mohou zdát reálné - v podstatě je to prostě oblak energie. Vědci dokázali, že je to pravda - domorodí Starší věděli, že je to pravda od Starověku. Z tohoto důvodu je potřeba držet se strachu z nedostatku čehokoliv naprosto zbytečná. Neexistuje žádný nedostatek; vše se může manifestovat z myšlenkové formy. To zahrnuje i vaše fyzické tělo.
ČAS A PROSTOR jsou výplody ILUZE a nedílnou součástí reality této planety, což umožňuje hrát tuto hru. Je to podobné jako kulisy na jevišti - mohou to být natřené stěny simulující hory, ale není to skutečná hora. Toto je velmi důležité pochopit, abyste měli schopnost pohybovat se podle svého uvážení různými dimenzemi.
Existují vchody a Portály, které vedou do různých dimenzí, kam mohou vstoupit jen ti, kteří o jejich existenci vědí. Mnoho lidí o těchto Portálech používaných interdimenzionálními bytostmi ví. Vládní úředníci převzali tyto Portály v mnoha oblastech a uzavřeli každému, kdo by se pokusil vstoupit. Pokud jste byli na těchto stanovištích, mohli jste vidět mimozemšťany a mnoho lidí s nimi zažilo kontakt. Tajemství kruhů v obilí s těmito Portály souvisí.
Některé Portály jsou využívány výhradně jako prostředek umožňující duším (duchům) uvězněných v této Sféře přejít a pokračovat po své duchovní cestě. Některé Portály jsou navrženy tak, mohly interdimenzionální bytosti vstoupit na Zemi se svými konkrétními pracovními úkoly. Jakmile je práce ukončena, tyto vchody jsou uzavřeny. Žádným jiným bytostem není povoleno tyto vchody používat.
Většina Portálů byla navržena proto, aby se mohly fyzické bytosti z různých planet a Galaxií teleportovat rychlostí myšlenky do zvolené destinace. Doprava, kterou používají lidé je velmi zastaralá. Použitím lidské technologie by vyžadovalo věky dostat se z jednoho místa na druhé. Nicméně s použitím tunelů můžete cestovat miliony kilometrů za nulový čas.
Možná může být těžké pochopit tyto pravdy, pokud jste zapleteni v systému víry pojmů ČASU a PROSTORU. Jakmile rozšíříte svoji mysl a uvědomíte si, že ČAS a PROSTOR jsou iluze, nebo prostě části kulisy zkušenosti, které říkáme život, budete vidět mnohem širší obraz.
Převážná většina fyzikální dopravy, kterou v současné době používají lidé, je velmi škodlivá pro životní prostředí. Ti, kdo věří na existenci UFO ví, že jsou k dispozici mnohem lepší způsoby dopravy. Díky chamtivosti a touze ovládat masy lidí, držely vaše vlády technologie UFO uzamčené v tajných spolcích. Přesto existují, jsou velmi promyšlené a důkladné, nevyužívají žádný zdroj z planety a nemají potřebu doplňovat palivo každých 800 kilometrů. Dokážete si představit používat lidský způsob dopravy při cestování na Plejády? Nejenže by to trvalo roky, než se tam dostanete a náklady na pohonné hmoty by znamenaly vysokou daň pro ekologii Země.
Všichni máte v rámci svého aurického pole to, co často nazýváte Mer-ka-bah. Toto energetické pole má schopnost zvýšit vaši vibrační úroveň, takže doprava do různých dimenzí je možná v jednom okamžiku. Vysoká vibrace Lásky způsobuje, že je takové cestování možné. Brzy si všichni budete vědomi této bubliny energie, kterou máte k dispozici.
Bude existovat stále ještě mnoho lidí, kteří budou chtít využívat auta a letadla, aby se dostali z jednoho místa na druhé, ale to bude už jen čistě pro potěšení a zážitek. Mnozí jste již zjistili, že jste mentálně schopni cestovat na různá místa jednoduše pomocí vůle, nebo během meditace. Tento způsob cestování nepotřebuje žádný ze zdrojů planety a v podstatě nulový čas. Můžete kdykoliv cestovat do Akášických Záznamů a kdykoliv najít odpovědi na všechny vaše otázky. Mnozí jste cestovali do vnitřní Země a setkali se s těmi, kteří tam žijí. Mnozí jste byli, nebo cestujete na kosmické lodě, kde pracujete se svými hvězdnými kolegy během snění.
Každý Portál byl navržen pro konkrétní účel, z nichž některé jsou méně než přátelské. Často byly navrženy k útěku před nepříjemným setkáním, jako například když se jednalo o nepřátelské zajetí. Tyto Portály se nepoužívají pro Vzestup, nebo k přiblížení k původnímu Zdroji.
Mnozí budete vidět tvary postav mimozemšťanů, protože se Závoje mezi dimenzemi ztenčují. Nebojte se, jsou to vaši Bratři. Stejně jako lidé, jsou někteří menší, někteří větší, ale ti se zlými úmysly jsou dávno pryč, není jim dovoleno dostat se přes Portály. Tato část Velkého Experimentu již skončila. Toto téma dnes přinášíme, abyste věděli, co se děje kolem vás. Mnoho divokých příběhů je na hranici sci-fi. Ve skutečnosti mnoho z vašich sci-fi autorů a filmových tvůrců prošlo těmito Portály a viděli mnoho věcí, které byly zobrazeny na plátně. To není náhoda. Tyto filmy a knihy byly vytvořeny, aby pomohly zmírnit váš Přechod. Až přijde stanovený čas setkáte se s těmito bytostmi, abyste mohli být znovu v Jednotě se svými hvězdnými Bratry.
Ve hře je mnoho faktorů, jak se pohybujete směrem k masovému Vzestupu. Mnoho z vašich hvězdných příbuzných se zajímá o Zemi. Mnoho takových bytostí se vrátilo z budoucnosti změnit běh událostí a provést nezbytné změny Země i obyvatel. Genetické kódy byly změněny kdysi dávno, což vedlo k rase bytostí, které již mají schopnost prožívat emoce. Jak šel čas, uvědomily si potřebu i účel emocí a nyní se vrací, aby byly napraveny škody, které se v současné době provádí na Zemi pomocí genetiky. Vaše historie se doslova přepisuje.
I když to zní jako pohádka, je to pravda. Zařadili jsme tuto informaci do dnešních Zpráv, protože mnoho z vás se nyní potýká s těmito Portály a chceme, abyste měli širší pohled, než do nějakého vstoupíte. Je důležité abyste věděli, že vstupem do tohoto Portálu skončíte v jiném čase - stejně jako jste viděli ve filmu Jurský park. Můžete se ocitnout v nepřátelském prostředí, jako jste viděli např. v epizodách Star Trek.
V zájmu vaší ochrany je nutné, abyste byli ve spojení s vaším Vyšším Já a přivolali své Průvodce, kteří vám pomáhají a chrání vás. Pokud nemáte úzký vztah se svým Vyšším Já, doporučujeme vám neudělat ani jeden krok přes nějaký Portál. Je možné, že byste se ztratili a nemohli se vrátit. Pokud jde ale o velké schéma, nikdo se nikdy nemůže ztratit.
Lidé používají psychedelické drogy, aby vyzkoušeli Portály, nebo červí díry. Mnozí měli krásné zážitky, což je vedlo k závislosti, nebo raději utekli prostřednictvím těchto Portálů, než aby čelili chaosu v jejich životech. Mnozí se zbláznili, nebo umřeli strachy během těchto příhod. Šamani tradičně používají tuto metodu jako prostředek pro předpovídání budoucích událostí, nebo, aby získali duchovní vhled.
Cestujte svým vlastním tempem. Mnoho fyzických zkušeností může být krásných v doprovodu Průvodců pro expanzi vaší duše. Jakmile budete mít zkušenost jako je tato, váš život bude mít nový smysl, budete schopni mnohem více rozumět a Jednota všech bude posílena.
Pracujte pilně na komunikaci se svým Vyšším Já, které je tím nejlepším Průvodcem do jiných dimenzí a skutků, které jsou pro vás během vašeho pobytu na Zemi nejvhodnější. Mnoho požehnání pro vás.
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY. Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete -to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 


Aktuální články

Reklama