NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Posun v procesu Nanebevstoupení

9. března 2015 v 19:39

Na počátku března se podařilo rozšířit kvalitu frekvencí, jsme podporováni velmi vysokou úrovní 12D. Plujeme na požehnané vlně Jarní Rovnodennosti, která je hyper-čističkou, a kterou nezastaví nic. Vše, co není zarovnáno s Vyšší Pravdou se rozpouští ve frekvenčním posunu. I když se takový posun nikdy před tím nestal a je náročný, je to krásný proces s podporou Vesmíru. Celé je to o každém z nás a nikdo neví, jak se vše bude vyvíjet dál - my jsme Tvůrci.
Karmické mříže byly před lety odstraněny, už není nutné žádné omezení, nebo se reinkarnovat. To, co se právě děje, je úklid a čistění všech karmických smluv a záleží na Vyšším Já, které rozhoduje o další cestě.
Slunce slouží jako vysílač, přes který proudí kosmické energie do tohoto koutu Galaxie přímo na Zemi. Mayský kalendář tyto energie popisuje a pomáhá nám ve vývoji Vědomí. Změny mají hluboký vliv na okolní planety a celou Sluneční soustavu. Fotonické světlo je to, co pomáhá našemu Mistrovství a Přechodu na Světelnou Inteligenci. Všechno na Zemi ( i ve Vesmíru) zvyšuje své Vědomí..
V životě se mohou objevit momenty, dny, týdny, kdy se cítíte zcela odpojeni od Ducha, života, nebo totálně ve fázi " OUT / OFF ", což může být frustrující scénář pro mysl a emoční tělo. Je to způsobeno rozporem mezi starým a novým paradigmatem a může to drtit vaše sebevědomí a sebedůvěru. Je potřeba čas, než se uvolní stará energie. Pečujte o sebe, podporujte své emoční a fyzické tělo. Nespěchejte na sebe, než se synchronizujete s novým paradigmatem. Strach, rozsudky a Ego - to vše ovlivňuje pH v těle a způsobuje energetické bloky. Lidé mají tendenci být posedlí minulostí, nebo budoucností, to je náročné, protože tak vytváří strach a pochybnosti. Rozsudky ničí rovnováhu v těle. Nízké sebehodnocení vytváří onemocnění a strach z neúspěchu. Uvolněte sebeodsuzování " proč nejsem schopná/ý to či ono". Každý jde po unikátní cestě s vyjádřením svého autentického Já.
Je to docela legrace proč najednou všichni ti lidé opouští váš život. Jednoduše je opouštíte vibračně, opouštíte a odstraňujete smlouvy i karmu ze svého proudu života. Pokud nad tím budete stále přemýšlet, budete opět vytvářet bloky. Někteří se prostě rozhodnou zůstat pozadu, ale pokud se rozhodnou nastoupit do autobusu s vámi, prosím pomáhejte jim. Pokud chtějí soudit vaši cestu, řekněte jim Sbohem. Nakonec není to o nich, ale celé je to o nás a není třeba dělat si starosti o druhé lidi - to je nekonečný příběh. Láska je o radosti, úsměvu a o učení, učení, učení…..
Mnoho Light Workers zažívá osamělost, nezapomeňte, že jste ve skupině, která ukotvuje Světlo do jádra Země 24/7. Můžete se cítit izolováni, což může často vytvářet propast a víte, že to není snadné. Oddělujeme se od stáda, abychom mohli růst, vytváříme nový životní proud.
Závislost na penězích od zaměstnavatele je docela legrační s ohledem na to, že každý má tolik velkolepých talentů a schopností. Nastavte záměr a nabídněte své schopnosti lidem kolem vás, stavte nové paradigma, ve kterém je každý podporován. Není zatím doba, kdy by všechno nové mělo být zdarma, tak daleko zatím nejsme. A všechny, kteří tvoří nové je třeba podporovat, neexistuje žádná podpora, jako v klasickém podnikání. A není to jen o čekání na ekonomický a finanční kolaps světových velmocí, aby mohl vzniknout spravedlivý peněžní systém. Strach, vztek, hněv blokují bohatství ( zákon přitažlivosti ). Stanovte si priority s uplatňováním vděčnosti za vše a vyhledejte podobně smýšlející lidi - osobně, nebo na internetu.
Pro nejvyšší energetický tok se musíme stát doslova prázdnou nádobou, jsme potrubím Universálních Práv. Mysl se musí naučit sjednotit s tělem a duší, Ego a mysl se musí naučit, kdo TEĎ vládne a musí se naučit odpojit od stáda.
Refresh: Příznaky procesu Nanebevstoupení, kterých si nemusíte být vědomi, které klasická medicína často špatně diagnostikuje a které jsou vaším budíčkem a přirozenými znaky přeměny na krystalické tělo. Všechny formy na Zemi se stěhují na vyšší úroveň. Jedná se o náročné energetické a fyziologické změny - probouzení v noci mezi 3-4 hodinou, drtivá únava, změna stravovacích návyků, chutí, rozmazané vidění, vize třpytivých předmětů, zvonění v uších, nesoustředěnost, ospalost během dne, chřipka, vysoké teploty, bolesti kostí, kloubů, nachlazení, alergie, svědění, vyrážky, pocity bušení srdce, potíže s dýcháním, změny imunitního a lymfatického systému, bezdůvodné deprese, pocity osamělosti, ztráty, izolace, živé a násilné sny, závratě, ztráta rovnováhy, emocionální výlevy a nálady, zvýšení tělesné hmotnosti atd.
Uvolňuje se: omezující zaměstnání, životní styl, vztahy, toxiny, nerovnováha, netrpělivost, oddělení od 3D.
Probouzí se jasnovidectví, telepatická komunikace, rychlá inspirace, třetí oko, vstup do Akášických Záznamů, kundalini, hlubší chápání spirituality, touha sloužit ze srdce.
Zapomeňte všechno, co jste se učili o bílkovinách, spánku, vodě, vše se mění a neexistuje žádný návod pro optimální zdraví. Jen vy sami víte, co vaše tělo potřebuje. Jestli vám tělo říká jezte živou stravu, udělejte to, jestli vám říká, jezte maso a koláče, udělejte to. Jen se ujistěte, že lenost neřídí vaše činy. Absolutní okamžik přítomnosti je neutralita a je třeba být 24/7 v neutralitě. Kroky do neznáma se stávají normální. Stav odevzdanosti vyšším sférám v nás prohlubuje jazyk Světla.
Jsem velmi vděčná za Službu Novému Světlu. Čas ticha, izolace, " umírání " a očisty mě přivedl blíže k sobě. Je to krásné v meditacích ovlivňovat vibrace kolektivního Vědomí, ale je čas ukončit izolaci a urychlit cestu pro co největší počet lidí. Sdílení pravdivé povahy, kreativity a vášní je skutečné vyjádření sebe sama a součást mise každého. Pravou povahou jsem poradce a umělec, miluji osobní i on-line konzultace a pomáhat lidem. Mým záměrem je i nadále vyjádřit sebe sama tímto způsobem. Nabídka služeb na podporu procesu Vzestupu pro jednotlivce je k dispozici na blogu OSOBNÍ SLUŽBY. Spojení s Matkou Zemí mě naplňuje hlubokou vděčností a přináší mnoho inspirací. K celému procesu je nejlépe přistupovat s humorem. Není to zábavné být v tomto famózním čase na Zemi?
Je čas posunout se na vyšší frekvenční level a dělat změny v našich životech a tím na Zemi. Význam příchodu druhého Krista je na každém z nás. Užívejte si všechna požehnání, která k vám přichází. Mnoho radosti a Lásky pro každého z vás v každém okamžiku.
V Lásce, Světle, Službě
Lenka
 


Aktuální články

Reklama