NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 15.2.2015 10 CIMI kin 166

15. února 2015 v 16:29

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Spojení Lahun (10) a Cimi přináší pečující a léčivou energii, která vám pomůže prohloubit vazby se svými blízkými, obohatit osobní vztahy, uzdravit staré rány a nedorozumění, zlepšit veškeré formy snažení, úsilí a spolupráce, ve které jste zapojeni. Je to také dobrý den oslovit v meditaci vaše předky, poučit se od nich i z jejich životů. Pouta s nimi přináší do našich životů jednu z nejmocnějších sil - je to karma, která koluje v naší krvi, a to je to, co musíme v tomto životě očistit.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků i naší vlastní moudrost. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi 10, děkujeme za váš čas a za setkání. Tématem dnešního dne je interakce. Rádi bychom vám navrhli, abyste si udělali dnes čas komunikovat s každým, koho potkáte. Dívejte se každému do očí s úsměvem.
Uvolněte všechny rozsudky vůči ostatním.
Zaměřte se na Vědomí že každý, s kým se potkáváte, pochází ze stejného Zdroje, který vás stvořil.
Dívejte se na každého, jako součást sebe sama.
Pozdravte každého, kdo přichází do vašeho zorného pole. Úsměv a pokývnutí může každého pozitivně naladit na celý den.
Všímejte si reakcí lidí, někteří se od vás odvrátí někteří se usmějí a potvrdí úsměv. Někteří výrazně oživnou.
Bez ohledu na to, jak reagují, nikoho nesuďte. Buďte stále ve svém Středu.
Toto cvičení vám pomáhá udržet vnitřní rovnováhu, ctít a respektovat všechny takové jací jsou. Každý den můžete toto cvičení opakovat, až se stane vaším přirozeným zvykem. Zkuste to, bude se vám to líbit!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a karmickou minulost a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 


Aktuální články

Reklama