NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 13.2.2015 8 KAN kin 164

13. února 2015 v 15:13

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Dnešek je obzvláště příznivý pro naplnění hojnosti a plodnosti : Kan představuje nové potomstvo, růst a zvyšování budoucí generace, zatímco Uaxac (8) je pro Maye jedním z nejposvátnějších čísel, obsahující energii celistvosti a dokončení. Společně Uaxac a Kan vytváří hojnost ve všech formách, nejen fyzických, či finančních zdrojů, ale i hojnost lásky, radosti, potěšení, svěžích nápadů, respektu, úcty, důstojnosti, volného času a pevného zdraví. Otevřete se těmto darům!
Symbolika Kan představuje latentní potenciál klíčení semene, sexuální zralost, plodnost a připomíná nám, že vděčnost vede k hojnosti. Záměr narozených v den Kan umožňuje svým studentům být moudrým a bohatým. Jsou to Mistři všech umění. Pozor na nekontrolovatelnou smyslnost, z které nemůže vyjít skutečný vztah. Výzva dnešních energií je: pěstujte rovnováhu, buďte v přírodě a požádejte o hojnost v jakékoliv oblasti života.
***
Jsem Kan 8. Děkujeme, že jste se k nám v tento čas připojili. Dnes bychom chtěli mluvit na téma nekonečných možností. Existuje mnoho dveří, které se nyní otevírají. Měli jste je vždy k dispozici, ale v tomto čase historie světa jsou více dostupné, než kdy před tím.
Závoje mezi dimenzemi jsou stále tenčí, protože vzdálenost mezi frekvenčním pásmem, kde žijete, začíná prosakovat do vyšších frekvencí. To je podobné jako radiový kanál. Jakmile otočíte knoflíkem blíž k frekvenci, navážete s ní spojení. Zpočátku to může být zkomolené, ale čím blíže jste, tím je signál jasnější a příjem čistý.
Tyto dveře, nebo Portály, o kterých mluvíme pracují hodně podobným způsobem. Na Zemi existuje mnoho míst, kde jsou tyto Portály fyzicky umístěny, a kterými bytosti z jiných dimenzí byly schopny vstoupit a opustit tuto dimenzi. Donedávna bylo mnoho Portálů zapečetěno kvůli energii těch, kteří přicházeli na Zem i experimentovat, ale nedávno byly opět zpřístupněny. Hlavním důvodem, proč jsou již zpřístupněny je, že nízké frekvence ( urážky, ovládání, manipulace) a Země se posunuly výš do vyšších frekvencí.
Existuje mnoho vchodů, které byly otevřeny, což umožňuje duším, které byly na Zemi uvězněné odejít a i těm, kteří se rozhodli zůstat v neviditelné říši a jejichž čas na Zemi vypršel. Existuje nepřeberné množství důvodů proč tyto duše, kterým říkáte Duchové na Zemi zůstávaly. Z velké části je už jejich práce hotová, nebo je jejich frekvence nízká, což jim brání pokračovat na cestě Vzestupu, proto musí jít dál.
Typ dveří, o kterých chceme mluvit, má jinou povahu. Tyto vchody se otevírají, jakmile jdete po své cestě. Například jakmile máte nějaký jasný záměr, přejete si konkrétní věc, například dobře placenou a inspirující práci a začnete podnikat kroky, aby se tento cíl stal skutečností.
Začněte si uvědomovat synchronicity, které se stávají během dne, následujte své vedení a sledujte různé příležitosti (dveře). Každým krokem dávejte pozor na intuici a pocity a rozhodujte se, jestli jsou tyto možnosti opravdu to, co chcete. Nespokojte se s ničím menším. Vytvořte situaci, která umožní, aby se to stalo - vyberte dveře, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.
Věřte, že někdy to, co se zdá jako špatné dveře, vás může dovést k něčemu lepšímu. I když jste vybrali " špatné " dveře, můžete potkat někoho, nebo získat určité dovednosti. To je to, co vás přivedlo právě k těmto dveřím podle nejlepšího výběru. Klíčem k úspěchu není nechat se zviklat obavami a kódy strachu. Mějte odvahu a věřte, že ve skutečnosti nejsou žádné špatné dveře. Možná tam může být promarněná příležitost, ale i v ní leží nepřeberné množství učebních lekcí a zážitků.
Pohybujte se každým dnem hledáním dveří k příležitostem. Vystupte ze své zóny pohodlí a otevřete dveře, abyste viděli co za nimi je. Můžete najít dokonalého partnera, kariéru, nebo dobrodružství, které leží přímo před vámi. Žijte svůj život naplno, protože žijete opravdu v době největších kuriozit a dobrodružství!
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 


Aktuální články

Reklama