NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 4.1.2015 7 KAN kin 124

4. ledna 2015 v 18:01

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Aby bylo možné zasít nová semena, je třeba obrátit půdu. To znamená navázání volných vláken, zavírání otevřených otázek, ukončování toxických vztahů. Použijte sílu Uuc (7) k uzavření, či ukončení energií, nebo k vyčištění pole a Kan úrodnou esenci k zasetí nové čerstvé reality do vašeho života, nebo života vašich bližních. Možná nebudete schopni odstranit všechny výzvy a životní problémy ze dne na den - a nikdo to od vás ani neočekává. Udělejte každý den Uuc (7) trochu, dělejte to dobře a budete postupovat vytrvale.
DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ,
KAN JE MAGIE KLÍČENÍ A SEXUÁLNÍ AKTIVITY
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene.
Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Zdravím, jsem Kan 7. Dnes bychom se chtěli ponořit hlouběji do studia lidské mysli. V mozku jsou receptory, které se spojují a vytváří kódy přesvědčení. Chcete-li změnit kódy přesvědčení, musíte také změnit plán, úmysl a chování s nimi spojené. To je také jeden z důvodů, proč lékaři navrhují pacientům rozbít vzorce stravovacích návyků spojených s obezitou. Tím, že klienti věnují pozornost každému soustu a vzorcům spojených s nadměrným přejídáním, například při sledování filmů a čtení, mohou sledovat své chování a změnit kódy v mozku.
To je také naprosto stejný způsob, jak se zbavit kódů přesvědčení souvisejících s náboženstvím, zdravím, nebo životními problémy. Začněte dnešek tím, že vyberete kódy, které chcete změnit. Uvědomte si jejich spouštěč a proč jednáte, nebo reagujete určitým způsobem a vyberte si, jak chcete jednat, nebo reagovat příště.
Poznamenejte si na určitých místech každodenní připomínky změny chování. Uveďte jasný záměr chování, nejlépe, když se budete dívat v zrcadle do očí. Buďte při tomto prohlášení silní a rozhodní. Pak žijte svůj život, jako kdybyste chování již změnili.
Buďte si vědomi pastí, které by vás mohly uvěznit ve starých myšlenkách. Najděte odvahu říci NE při pokušení a pádu zpět do staré rutiny. Žijte svůj život způsobem, který pozvedává vaše volby. Věnujte pozornost bočním cestám, které jsou stále přítomné s možností znovu vás nachytat.
Možná budete muset změnit své přátele, přesunout se na jiné místo, nebo udělat nějaké velmi radikální život měnící rozhodnutí. Udržujte zaměření, aniž byste upadli do pocitů " běda mně ". Buďte hrdí na svou volbu a stůjte pevně tváří v tvář nepřízni osudu. Rekultivujte svůj život a pracujte na cestě k míru, Lásce a laskavosti.
Kdo může za to, že jste tam, kde jste?
Přejeme vám vše dobré. Jsme zde abychom vás povzbuzovali na vaší cestě kupředu a při změnách života směrem k vyšším vibracím Lásky a laskavosti.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 


Aktuální články

Reklama