NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 19.1.2015 9 CAUAC kin 139

19. ledna 2015 v 9:14

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Občas se denní znamení a číslo dne tak vzájemně dokonale doplňují, že se stanou živou svěží energií. Dnešek je takovým dnem. Cauac a Bolon (9) oslavují Božskou Ženskost a její posvátnou sílu dávat život, léčit tělo, mysl i duši. Ať už jste žena, nebo muž, oslavujte dnes s Cauac a Bolon, ctěte Božskou Ženskost, která vzkvétá v každé lidské bytosti a všem živém. Pokud jste žena, ctěte vaši přirozenou sílu dávat život - nikdy to neberte jako samozřejmost. Jednejte se všemi dětmi - s vašimi i s těmi ostatními - s velkou úctou a respektem, protože jsou to nejčistší lidské inkarnace.
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá " Universální Společenství " nebo " Nebeský Domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život ).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac 9. Vítejte v čase našeho společného sdílení. Dnes bychom se rádi zaměřili na to, co byste chtěli, aby se stalo realitou. Ve vaší sféře se domníváte, že to, co zažíváte, je skutečné. Přesto, když vezmete v úvahu celé Stvoření, to, co se na Zemi odehrává je více než drama na jevišti.
Účelem tohoto Vesmíru je umožnit mnoho možností, pokud jde o zkoumání věcí, které nejsou dostupné jinde ve Vesmíru, nebo pokud jste kompletně ponořeni v Lásce.
Země i okolní planety byly vytvořeny pro umožnění specifických příležitostí. Nikde jinde není taková hojnost forem jako na Zemi. Nikde jinde není svobodná vůle smíchána s amnézií. Tyto vlastnosti jsou ve Vesmíru jedinečné a tato kombinace nikdy neexistovala v jiném fyzickém čase. Důsledkem toho je, že o tuto planetu je velký zájem a to je také důvod, proč je na obloze odhalováno tolik mimozemšťanů a mnoho jich také v této době obývá lidské tělo.
Jak jsme sdíleli v předchozích Zprávách, když byla Země stvořena, byla zvolena na přání Matky Země časová osa. Skupina Bytostí, která Zemi vytvořila, dohodla na určitý čas hostování daných životních forem, které po uplynutí dané doby opustí tuto úroveň hustoty a pokročí ve svém Vzestupu. Země už dlouho zvyšuje frekvenci a brzy nebude kompatibilní s frekvencemi nízké úrovně jako např. nenávist, strach, neúcta.
Zemi nehrozí žádná imploze, ani nebude zničena asteroidy. Namísto toho vystoupá do neviditelné dimenze nesoucí jen ty, kteří jsou schopni vibrovat na jejích frekvencích. Aby bylo možné vzestoupit, musí všechny formy života zvýšit svojí frekvenci. Většina flory i fauny se posune, protože jejich povaha rezonuje se Zemí. K tomu, aby mohli Přechod zvládnout i lidé, budou muset předělat kódy přesvědčení, které je na základě jejich chování drží uzamčené ve strachu.
Jeden ze způsobů jak to udělat je - " předstírat, dokud se to nestane ". Tato jednoduchá metoda se může zdát na první pohled těžká, ale s praxí se stane jednoduší.
Všechno, co je potřeba udělat je vybrat chování, které chcete změnit. Řekněte sami sobě, že se již nebudete takových způsobem chovat - a dotáhněte to do konce. Není nutné tyto věci veřejně provolávat a sdělovat ostatním. Mnohokrát ti, kterým se svěříte, se vám mohou posmívat, nebo vás budou chtít testovat.
Možná budete chtít změnit další chování s cílem podpořit vaši milovanou / vašeho milovaného. Například se můžete rozhodnout přestat se přejídat. Jediný způsob, jak se přestat přejídat je ……přestat se přejídat. Možná budete muset změnit jiné chování, např. odmítnout pozvání na večeři, přestat jíst u televize, nebo místo svačiny před spaním vypít raději sklenici vody.
Ať už se snažíte změnit cokoliv - hrajte, jakoby to již byla realita. Není třeba bědovat, nebo prohlašovat " Jsem na dietě, ale opravdu moc chci zmrzlinu ". Tímto se jen uzamykáte v režimu oběti. Vyhněte se prohlášením za účelem vypadat vznešeně, jinak budete uzamčeni na cestě Ega.
Stačí jen zastavit chování a uvidíte změny. Nikdo nikdy na takové cvičení nezemřel, nicméně mnoho lidí se naučilo žít! Doporučujeme vám praktikovat cokoliv, co si přejete zažívat každý den. Nedovolte druhým, nebo vašim strachům, zastavit vás od života svých snů.
Většina z vás nesní dost ve velkém! Je mnohem více, co můžete dělat a zažívat, než si myslíte, že si zasloužíte. Sněte ve velkém, " představujte si, že už se to stalo" a mějte radost!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Tyto dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského Universálního Principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky
 


Aktuální články

Reklama